ürün koruma sistemleri

Mini Alarm Güvenlik Etiketi

mini alarm güvenlik etiketi

Mini Alarm Güvenlik Etiketi

Mini alarm güvenlik etiketi mağazanızdaki tekstil ya da bijuteri ürünlerinin korunmasında etkin olarak görev alır.Ürün üzerine kolayca adapte olabilen mini alarm etiketi ürün üzerinden alarm sökücü olmadan çıkarılamaz.Çıkarılmaya çalışıldığında ürüne zarar verebilir.Ürününüz yırtılabilir.Üretildiği birinci sınıf malzeme sayesinde kolay kolay eskimez, aşınmaz.Paslanmaz çelik sistemi sayesinde ürününüz üzerinde dilediğiniz kadar kalabilir.Hiç bir şekilde paslanma olmaz.Mini alarm etiketleri radyo frekanslı sistem oldukları için çok pahalı değillerdir. Akusto manyetik sistemlere göre daha ucuzlardır. Mini alarm güvenlik etiketi en az iki antenle birlikte çalışır.İki anten; biri alıcı diğeri verici olmak şartıyla çalışır.Mini alarm güvenlik etiketi bu iki anten arasına girerse antenler arasındaki iletişimi bozacağı için alıcı anten sinyal vermeye ve ses çıkarmaya başlar.Bu şekilde mağazanızda gerçekleşebilecek hırsızlık gibi kötü olayları engelleyebilirsiniz.Kazancınız oldukça yüksek miktarlarda arttırabilirsiniz.

mini alarm etiketi
Mini alarm etiketi dar mesafedeki kapılarda kullanıma uygundur.Her türlü tekstil ürününe takılabilir.Ürünlere kolayca adapte olabilir. Alarm sökücüler ile kolayca ürün üzerinden çıkabilir.
mini alarm etiketi
Mini alarm etiketi çok kullanımlık bir etikettir.Yani takılan üründen alarm sökücü ile çıkarılıp başka ürünlere takılabilir.Tekrar tekrar kullanılabilir.Kullanıldığı yere,ürünlere ve mesafeye göre verimliliği değişebilir.
mini alarm etiketi
Mini alarm etiketi üretildiği birinci sınıf kaliteli malzeme sayesinde kolay kolay eskimez aşınmaz.Sizi uzun bir süre idare edebilir.Paslanmaz kilit sistemine sahip olduğundan dolayı ürün üzerinde kilitli kalmaz.Alarm sökücüler ile her zaman açılabilir.

*İncelemek istediğiniz herhangi bir ürün olursa ürün görseline tıklayarak ürünün arkadan,önden,çivili ve çivisiz çekimlerini görebilirsiniz.Ürünler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize telefon numaralarımızdan yada iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
**Bizden ürün siparişi vermek ya da teklif almak isterseniz teklif talep formundan bize ulaşabilirsiniz.Tarafımızdan en kısa sürede siz sayın müşterilerimize geri dönüş yapılacaktır.Ürünlerimiz hakkında istediğiniz her bilgi için bize 0850 420 00 20 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
Mini Mağaza Alarm Etiketi