ürün koruma sistemleri

Mağaza Koruma Sistemi

Mağaza Koruma Sistemi

Akusto manyetik sistemler radyo frekanslı sistemler göre biraz daha pahalı olmasına karşın neredeyse her yerde kullanılabilirler.Ayrıca çok verimli çalışırlar.Etiket kaçırma olasılıkları radyo frekanslı sistemlere göre oldukça düşüktür.Daha sağlamdırlar.Daha uzun mesafelerde çalışabilecek şekildedirler.Etiketleri daha ufaktır.Eczaneler ve bijuteri ürünü satan mağazalarda kullanılabilmektedir.58 kHz ile çalışır.Hırsızlıkları engellemek için çok etkili bir sistemdir.Antenleri tek başına da çalışabilir.Metal yoğunluğuna karşı radyo frekanslı sistemlere göre daha dirençlidir.Bu nedenle metal yoğunluğu olan bazı mağazalarda da kullanılabilir.

maxus mağaza koruma sistemi

Maxus Akusto Manyetik Anten

Giriş kapısı geniş olan mağazalar için ideal olan akusto manyetik anten maxus akusto manyetik ürün koruma antenidir.Oldukça etkili ve verimli çalışır.Etiket kaçırma ihtimali sıfıra yakındır.İçine kişi sayım sistemi de entegre edilebilir.

lexus mağaza koruma sistemi

Lexus Akusto Manyetik Anten

Lexus akusto manyetik anten her türlü mağazada kullanılabilecek bir sistemdir.Oldukça etkilidir.Bu sistem sayesinde hırsızlarla kolayca başa çıkabilirsiniz.Kazancınızı yüksek miktarlara çıkarabilirsiniz.

nxs mağaza koruma sistemi

Nxs Akusto Manyetik Anten

Nxs akusto manyetik sistem radyo frekanslı sisteme göre biraz daha pahalıdır.Ancak etiket yakalama konusunda daha etkilidir.Ayrıca radyo frekanslı sistemlerin kullanılamadığı bazı yerlerde de kullanılabilir.Örneğin bijuteri mağazaları ve eczaneler gibi.

mds mağaza koruma sistemi

Mds Akusto Manyetik Anten

Mds akusto manyetik ürün güvenlik anteni akusto manyetik teknolojisi sayesinde en dar kapılarda ve mağazalarda kullanılabilir.Oldukça verimli bir şekilde çalışmaktadır.Çok ince ve dayanıklı bir yapısı vardır.Darbelere karşı dayanıklıdır.

*İncelemek istediğiniz herhangi bir ürün olursa ürün görseline tıklayarak ürünün arkadan,önden,çivili ve çivisiz çekimlerini görebilirsiniz.Ürünler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize telefon numaralarımızdan yada iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
**Bizden ürün siparişi vermek ya da teklif almak isterseniz teklif talep formundan bize ulaşabilirsiniz.Tarafımızdan en kısa sürede siz sayın müşterilerimize geri dönüş yapılacaktır.Ürünlerimiz hakkında istediğiniz her bilgi için bize 0850 420 00 20 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
Mağaza Güvenlik Sistemleri