ürün koruma sistemleri

Mini Dizayner Mağaza Koruma Etiketi

mağaza koruma etiketi

Mini Dizayner Mağaza Koruma Etiketi

Mini dizayner mağaza koruma etiketi mağazanız ve mağazanızdaki ürünleri oldukça etkili bir şekilde koruyacak bir ürün koruma etiketidir. Dizayner etiketin biraz daha küçüğüdür. Ürün üzerinde bulunması ve farkedilmesi oldukça zordur. Bulunduğunda ise alarm sökücüler olmadan açılması çok daha zordur. Alarm sökücü olmadan açmaya çalışılırsa ürün üzerinde hasar yol açabilir, ürünü yırtabilir. Mini dizayner mağaza alarm etiketinin de iğnesi kapağında olduğundan dolayı iğnenin kaybolma ihtimali çok düşüktür.Ürün üzerinde takıldığında iğne tamamen kaybolur. Ürüne ve müşterilere zarar vermez. Radyo frekanslı bir sistem olduğu için fiyatı akusto manyetiklere göre daha uygundur. En az iki anten ile birlikte çalışır.Bu antenlerden biri alıcı diğeri verici olmalıdır.İkisi de alıcı ya da ikisi de verici olursa çalışmaz. Eğer mini dizayner mağaza koruma etiketi iki anten arasına girer ise antenler arasındaki sinyali bozacağı için alıcı anten sinyal vermeye ve ses çıkarmaya başlar.Böylece mağazanızı hırsızlıklara karşı koruyabilirsiniz.Mini dizayn mağaza alarm etiketi birinci sınıf malzemeden üretildiği için kolay kolay aşınmaz,zara görmez.Uzun süreli kullanımlara uygun olarak üretilmiştir.

mini dizayner etiket
Mini dizayner etiket oldukça küçük boyutları sayesinde neredeyse her ürüne kolayca adapte edilebilir.Orta ve dar mesafedeki kapılarda kullanıma uygundur.
mini dizayner etiket
Mini dizayner etiket birinci sınıf kaliteli malzeme sayesinde uzun süre kullanılabilir.Oldukça koaly bir şekilde ürünlere takılıp, ürünlerden çıkarılabilir.
mini dizayner etiket
Mini dizayner etiket genelde tekstil olmak üzere bir çok alanda kullanılmaktadır.Mini dizayner etiket her alana uyum sağlayabilecek bir etiketti.r

*İncelemek istediğiniz herhangi bir ürün olursa ürün görseline tıklayarak ürünün arkadan,önden,çivili ve çivisiz çekimlerini görebilirsiniz.Ürünler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize telefon numaralarımızdan yada iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
**Bizden ürün siparişi vermek ya da teklif almak isterseniz teklif talep formundan bize ulaşabilirsiniz.Tarafımızdan en kısa sürede siz sayın müşterilerimize geri dönüş yapılacaktır.Ürünlerimiz hakkında istediğiniz her bilgi için bize 0850 420 00 20 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
Mini Dizayner Alarm Etiketi