ürün koruma sistemleri

Mağaza Güvenlik Sistemleri

Mağaza güvenlik sistemleri mağazanızda satışını yaptığınız ürünlerin güvenliğini sağlamak için kullanabileceğiniz en iyi sistemdir.Bu sistemler mağaza girişlerine monte edilerek ürün koruma etiketleri ile birlikte kullanılır.Her mesafeye uygun şekilde yerleştirilebilirler.

Mağaza Güvenlik Sistemleri

protech siyah küçük anten

Protech Radyo Frekanslı Siyah Anten

Protech siyah radyo frekanslı mağaza güvenlik sistemleri sinyal kirliliğinden minimum düzeyde etkilenir.Böylece etiket kaçırma ihtimalleri de minimum seviyeye inmiş olur.Ürün üzerinde giydirme yapılabilir.

protech beyaz mağaza güvenlik sistemleri

Protech Radyo Frekanslı Beyaz Anten

Protech beyaz radyo frekanslı mağaza güvenlik anteni sinyal kirliliğine karşı en iyi çözümlerden biridir.Sinyal kirliliğinden çok az etkilenir.Bu nedenle çok tercih edilen bir ürün.

xnova pleksi anten

Xnova Radyo Frekanslı Pleksi Anten

Xnova radyo frekanslı pleksi gövdeli anten şık ve güzel duruşu sebebiyle tercih edilmektedir.Üzerine müşterilerimizin isteğine göre isim yazdırabiliyor, logo çizdirebiliyoruz.

slim pleksi anten

Slim Radyo Frekanslı Pleksi Anten

Dar kapılı mağazalar için ideal bir anten.Slimline radyo frekanslı pleksi anten üzerine lazer ile yazı ve logo yaptırılabiliyor.Çok şık bir duruşu olduğu için genelde tercih edilmektedir.

nxs rf anten

Nxs Radyo Frekanslı Anten

Orta boydaki kapı mesafelerinde kullanıma uygun bir antendir.Radyo frekanslı tüm etiketler ile birlikte kullanılabilir. Nxs radyo frekanslı anten etiket kaçırma ihtimali oldukça düşük bir antendir.

mds radyo frekanslı anten

Mds Radyo Frekanslı Anten

Mds radyo frekanslı mağaza güvenlik anteni küçük ve sağlam yapısıyla her yerde kullanılabilir.Radyo frekanslı olduğu için çok pahalı bir sistem değildir.

genius rf anten

Genius Radyo Frekanslı Anten

Genius radyo frekanslı ürün koruma anteni geniş kapı mesafelerinde kullanılmak için yapılmıştır.Radyo frekanslı sistem olduğu için etiket çeşidi oldukça fazladır.

perfection rf mağaza anteni

Perfection Radyo Frekanslı Pleksi Anten

Perfection radyo frekanslı mağaza alarm anteni maximum düzeyde verim elde etmenize olanak sağlar.Pleksi gövdesi sayesinde oldukça şık bir duruşu vardır.Üzerinde lazerle yazı yazdırılabilir.

maxus am anten

Maxus Akusto Manyetik Anten

Giriş kapısı geniş olan mağazalar için ideal olan akusto manyetik anten maxus akusto manyetik ürün koruma antenidir.Oldukça etkili ve verimli çalışır.Etiket kaçırma ihtimali sıfıra yakındır.

lexus am anten

Lexus Akusto Manyetik Anten

Lexus akusto manyetik anten her türlü mağazada kullanılabilecek bir sistemdir.Oldukça etkilidir.Bu sistem sayesinde hırsızlarla kolayca başa çıkabilirsiniz.

nxs am anten

Nxs Akusto Manyetik Anten

Nxs akusto manyetik sistem radyo frekanslı sisteme göre biraz daha pahalıdır.Ancak etiket yakalama konusunda daha etkilidir.Ayrıca radyo frekanslı sistemlerin kullanılamadığı bazı yerlerde de kullanılabilir.

mds am anten

Mds Akusto Manyetik Anten

Mds akusto manyetik ürün güvenlik anteni akusto manyetik teknolojisi sayesinde en dar kapılarda ve mağazalarda kullanılabilir.Oldukça verimli bir şekilde çalışmaktadır.

Mağaza Güvenlik Sistemleri