ürün koruma sistemleri

Dizayner Güvenlik Etiketi

dizayner güvenlik etiketi

Dizayner Güvenlik Etiketi

Dizayner ürün güvenlik etiketi mağazanızdaki tekstil ürünlerinde kullanılması en çok tavsiye edilen ürün koruma etiketlerinden biridir. Dizayner alarm etiketi radyo frekanslı olması nedeniyle pahalı bir ürün değildir.Neredeyse her mağazada kullanılabilir. Dizayner alarm güvenlik etiketinin iğnesi kapağında bulunur.Bu nedenle kaybolma ihtimali diğer etiketlere göre daha düşüktür.Ürüne takıldığında tamamen bütünleşir.Çivi hiç bir şekilde görünmediği için bu etiket takıldığında kötü niyetli kişiler tarafından alarm sökücü olmadan açılması çok daha zordur.Alarm sökücüler ile kolayca açılabilmektedir.Radyo frekanslı sistemlerle birlikte çalıştığı için en az iki antene ihtiyaç vardır.Bu antenlerden birisi alıcı diğeri verici anten olmalıdır.Böylece sistem etkin olarak çalışabilir.Eğere etiketli bir ürün iki anten arasına girer ise alıcı ve verici arasındaki sinyal probleminden dolayı alıcı anten ses çıkarmaya ve sinyal vermeye başlar.İşte bu şekilde mağazanızdaki hırsızlıkları önleme imkanınız olur.Böylece kazancınızı arttırabilir ve büyüme imkanınız olabilir.Tekrar tekrar kullanılabildiği için size sürekli gider oluşturmaz.

dizayner alarm etiketi
Dizayner alarm etiketi çivisi kapağında takılı olması nedeniyle çok tercih edilmektedir.Çivinin kaybolma ihtimali düşüktür.Birinci sınıf malzemeden üretildiği için kolay kolay eskimez,yıpranmaz.Uzun süreli kullanımlara uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.
dizayner alarm etiketi
Genelde tekstil olmak üzere bir çok alanda kullanılmaktadır.Paslanmaz kilit sistemi sayesinde ürünler üzerinde uzun süre takılı kalabilir.Herhangi bir problem oluşturmaz. Alarm dökücü ile kolayca çıkarılabilir.
dizayner alarm etiketi
Dizayner alarm etiketi dış görünüşü ile bir bütün oluşturduğu için görüntü kirliği yaratmaz.Mağazanızdan sizin izniniz dışında bir ürün çıkmasına engel olur.Ürünleriniz ve mağazanız güvende olur.Bu sistem sayesinde hırsızlıkları engelleyebilirsiniz.

*İncelemek istediğiniz herhangi bir ürün olursa ürün görseline tıklayarak ürünün arkadan,önden,çivili ve çivisiz çekimlerini görebilirsiniz.Ürünler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize telefon numaralarımızdan yada iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
**Bizden ürün siparişi vermek ya da teklif almak isterseniz teklif talep formundan bize ulaşabilirsiniz.Tarafımızdan en kısa sürede siz sayın müşterilerimize geri dönüş yapılacaktır.Ürünlerimiz hakkında istediğiniz her bilgi için bize 0850 420 00 20 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
Dizayner Güvenlik Etiketi