ürün koruma sistemleri

Alarm Sökücü

Alarm Sökücü

Alarm sökücüler ürünlerinizin üzerine taktığınız alarmları çözmekte kullanılır.Ürün üzerindeki çok kullanımlık etiketleri sistemine göre ona uygun olan alarm sökücüye yaklaştırdığınızda sökücü üzerindeki mıknatıslar sayesinde etiket üzerindeki çivi hemen çıkacaktır.Etiket şekillerine, büyüklüklerine ve algılama mesafelerine göre değişiklik gösterebilir.Ürünlerin üzerine takılan kağıt barkod alarm etiketleri ve dr etiketler deaktivator denilen bir araç ile öldürülerek etkisizleştirilir.Tekrar tekrar kullanılamazlar.

karma alarm sökücü

Karma Sökücü Multi

Karma ürün alarm sökücü radyo frekanslı ürün koruma etiketlerinin satış sonrasında kolayca çıkarılmasını sağlayan bir alettir.Round ve mini etiketlerde ayrıca akusto manyetik pencil etiketlerde kullanılmaktadır.

karma etiket sökücü

Karma Sökücü

Karma sökücü radyo frekanslı dizayner etiketleri, round etiketleri, mini etiketleri, golf etiketleri satış sonrası ürünlerin üzerinden sökmek için kullanılmaktadır.Kullanımı oldukça basit bir alettir.

standart alarm sökücü

Standart Sökücü

Standart sökücü radyo frekanslı ürün koruma etiketlerinin satış sonrasında ürün üzerinden sökülmesini sağlayan araçtır.Kullanımı oldukça kolaydır.Ürün koruma etiketlerini çözücü üzerine getirerek açabilirsiniz.

standart sökücü

Standart Sökücü X

Standart sökücü satış sonrasında radyo frekanslı ürün koruma etiketlerinin üzerinden çıkarılmasında kullanılır.Kullanımı oldukça basit bir aparattır.Masaya yada herhangi bir yere monte edilebilir.

süper sökücü

Süper Sökücü

Süper alarm etiket sökücü satış sonrasında ürünlerin üzerindeki sert alarm etiketlerini sökmek için kullanılır.Akusto manyetik pencil etiketi de sökebilecek bir sökücüdür.

ufo etiket sökücü

Ufo Etiket Sökücü

Ufo etiket sökücü radyo frekanslı ufo ürün koruma etiketlerini satış sonrasında sökmek için kullanılır.Ufo etiket, sökücü üzerine getirilerek kolayca sökülebilir.

ultra alarm sökücü

Ultra Alarm Sökücü

Ultra alarm sökücü radyo frekanslı ürün koruma etiketlerini ve akusto manyetik pencil etiketleri satış sonrasında ürün üzerinden sökmek için kullanılır.

Mekanik Alarm Sökücü

Akusto manyetik süper tag ve vst tag ürün koruma etiketlerini satış sonrasında ürünlerin üzerinden çıkarmak için kullanılır.

elektronik alarm sökücü

Elektronik Alarm Sökücü

Akusto manyetik süper tag ve vst tag etiketlerinin çözülmesi için kullanılan bir alettir.Etiketler elektronik alarm sökücü ile ürünlerin üzerinden çıkarılarak tekrar tekrar kullanılabilir.

Alarm Sökücü